Turniej: X-Mas Winter Games 2014

Data Wydarzenia: 06 Grudzień 2014, godz. 09:00

Regulamin

Zgłoszenia

Nagrody

Gry

Dojazd

Wyniki

Gry

Hearthstone

Sędzia: Mateusz Bartkowiak

Rozgrywki Indywidualne

Przedział Wiekowy: 6 - 100 lat

Odłóż miecz, wyciągnij swoją talię i przygotuj się na Hearthstone – strategiczną grę karcianą z prostymi zasadami, dynamiczną akcją i wspaniałą grywalnością. Graj za darmo na Battle.net i używaj kart, by rzucać zaklęcia, przyzywać różne stwory oraz dowodzić bohaterami Warcrafta podczas zaciętych pojedynków, w których najważniejsza jest strategia.

FIFA 15 (Dla Studentów)

Sędzia: Łukasz Durma

Rozgrywki Indywidualne

Przedział Wiekowy: 18 - 100 lat

FIFA 15 to dwudziesta druga główna odsłona szalenie popularnej serii symulacji piłki nożnej od studia EA Sports. Mamy tu do czynienia z drugą grą z cyklu działającą na zaawansowanym silniku Ignite, stworzonym z myślą o konsolach ósmej generacji. Jak zwykle, twórcy wzbogacili produkcję o kolejne licencje i funkcje, a także wyeliminowali część błędów, które trapiły poprzedniczkę.

Counter Strike: Global Offensive

Sędzia: Przemysław Jaworski

Rozgrywki Drużynowe

Przedział Wiekowy: 16 - 100 lat

Bilet Wstępu: 100.00 zł

Nowa odsłona klasycznej strzelanki sieciowej, która stała się podstawą współczesnego esportu. Twórcy produkcji starali się wprowadzić sporo usprawnień do rozgrywki i jednocześnie zachować podstawowe cechy pierwowzoru. Gra jest skierowana przede wszystkim do fanów multiplayera i zawiera wiele trybów zabawy. Gracze wcielają się w niej w terrorystów lub antyterrorystów i prowadzą zacięte pojedynki.

Opłata 100.00 zł jest to opłata za całą drużynę (nie za pojedyńczego gracza - opłata dla pojedyńczego gracza wynosi 20 zł)